درباره ما

شركت ماریلا صنعت هدف خود را بر پايه ارتقاي سيستم ها و تجهيزات موجود گذاشته و با استفاده از تخصص، تعهد، تجربه و دانش هاي نوين اقدام به واردات انواع مواد شیمیایی (آزمایشگاهی، صنعتی و مواد اولیه شیمیایی خط تولید) و تجهيزات و لوازم آزمايشگاهي، شيشه آلات و كليه ملزومات آزمايشگاهي از شركت هاي داخل و خارج كشور نموده است.

اين شركت با افتخار اعلام مي دارد، با بيش از سال ها فعاليت در زمينه هاي مختلف آزمايشگاهي در خدمت تمامي داروسازي ها، پتروشيمی ها، دانشگاهيان، مراكز تحقيقاتي، آموزشي، پژوهشي، كارخانه ها، كارگاه ها و كليه صنايع وابسته و مرتبط بوده و تمام توان خود را براي ارائه بهترين كيفيت به كار مي بندد.

چشم انداز ما:

ماريلا صنعت به عنوان شركت تامين كننده مواد شيميايي و تجهيزات آزمايشگاهي با رعايت خط مشي و اهداف خود درصدد است تا كيفيت را در قالب استانداردهاي بين المللي رعايت كرده و به دنبال گسترش روابط خود، با همه ي واحدهاي مرتبط مي باشد.

تمركز ما:

ماريلا صنعت مشتري را در فرآيند كاري خود سرلوحه تمامي امور قرار داده و با ارائه ي محصولات اورجينال و با كيفيت، با مناسبترين قيمتها در جهت حفظ منافع مادي و رضايتمندي مشتريان عزيز گام برميدارد.